• 0532 620 3906
  • info@corlunakliyeciler.com

Aylık arşivHaziran 2016

Tepeören Nakliye, Nakliyatçılar

Tepeören Nakliye, Nakliyatçılar İstanbul tepeören ve orhanlı sanayi bölgesindeki nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız İstanbul içi anadolu yakası tüm semtlere nakliyat servislerimiz var olup aynı zamanda tepeören aydınlı şekerpınar ebze osb bölgelerine anında nakliye hizmetlerimizle gebze ve istanbula nakliye hizmetleri vermektedir

Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası ulaşım için yapmanız gereken tek şey, ürünlerinizin taşınmasını istediğiniz tarihten 3 gün önce bize ulaşmak, uzman personelimizle iletişim kurup internetten görüşmek, ücretsiz değerlendirme hizmeti almak ve randevu almak.

Yerel ulaşım

Tepeören Nakliye, Nakliyatçılar

Tepeören Nakliye, Nakliyatçılar

Günlük yaşamın koşuşturması içinde, yurtiçi nakliye şirketleri, ev ofis parçaları taşımacılığı için zaman ayıramayan insanları kurtarmak için çalışıyor.

Yılmazlar Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerinde ve semtlerinde hiçbir rezervasyon yapmadan vatandaşın ihtiyaçlarını karşılar.

Tepeören Nakliye, Nakliyatçılar Ulaşım servisleri

1 – Müşterilerimiz telefon veya e-posta ile bizi arayabilir ve nakliye talebini bize bildirin

2 – Müşteriyi nakliye ve nakliye konusunda bilgilendirmek

3 – Müşterinin isteğine göre veya gerektiği şekilde ÜCRETSİZ Değerlendirme yapmak

Tepeören Nakliye, Nakliyatçılar  Taşımacılık , Tepeören Nakliyat

Tepeören Nakliyat, istanbul Nakliyat, izmir Nakliyat, Ankara Nakliyat ,Gebze Nakliyat, Eskişehir Nakliyat Firmaları, ile Kıyaslandığında ,Tepeören

Nakliyat şirketimizin çok Daha Uygun Fiyatlarla Taşıma Yaptığını Fark Edeceksiniz.

Tepeören’da Nakliyeci Firması Olarak Tepeören ilimizde 20 Yılı Askın Süredir Müşterilerine Nakliye Hizmeti Sunan Firmamız Tum Nakliyat

Deneyimlarini Ve Nakliye Birikimleri Siz Değerli Müşterilerimiz için Kullanmaktadır.

Normal Yük Taşımacılığının Yanı Sıra Tepeören’da Nakliyeci Firmamız Evden Eve Nakliyat Ofisten Ofise Nakliye Fuar Taşımacılık işleri de Yapmaktadır.

Tepeören Kamyon Garajı , Tepeören Nakliyeciler

Tepeören’da Nakliyat Olarak Nakliye Alanında Büyük Bir Ağa Sahip Olan Firmamız Nakliye Konusunda Aldığı Tüm Yük Ve Sorumlulukları En Güzel şekilde Yerine Getirmektedir.

  • şehirler Arası Taşımacılık Denildiği Zaman ilk Sıralarda Yeni Alan Tepeören Nakliyat şirketimiz Her Zaman Müşterilerinin istekleri Ve Memnuniyetine Göre Hareket Etmektedir.

Uygun Nakliye Fiyatlarının Yanı Sıra Yaptığı Taşımacılığı Kaliteli Bir Hizmet Olarak Müşterilerine Sunmaktadır.

Çünkü Tepeören Taşımacılık şirketi Olan Firmamız Yılların Vermiş Olduğu Nakliye Deneyimlerinden Yola çıkarak Hareket Etmektedir.

Tepeören’da Nakliyeci , Tepeören Taşımacılık

Nakliye Tepeören, Uygun Nakliyat Fiyatlarının Yanı Sıra , Taşıması Yapılacak Yükün Gideceği Yere Zamanında Teslim Konusuna önem Vermekte

Olan Nakliye Tepeören Firmamız Aynı Zaman Nakliyesi Yapılacak Yükün Her Hangi En Ufak Bir Zarar Uğramadan Yerine Teslim Edilmesine Son Derece özen Göstermektedir.

Bu Nedenlerden Dolayı Nakliyeci Tepeören Firmamız Her Zaman Tercih Odağı Olmuştur. Tepeören Nakliyat ;

Kendi Bünyesinde Bulunan Kamyonlarla Tepeörenda Diğer illere Taşımacılık Yapan Tepeören Nakliyat Firmamız

Kapalı Kasa Kamyon Ve Açık Kasa Kamyonlarla Hizmet Vermektedir.

Tepeören Nakliyeciler Sitesi

Tepeören’da Birçok Kurumsal Firmanın Nakliyatını Yapan Firmamız Devamlı Olarak Müşterilerinin çıkarlarını Gözeterek Hareket Etmektedir.Bu

Nedenden Dolayı Nakliyat Firması Olarak Bizleri Tercih Eden Tüm Müşterilerimize Teşekkürlerimizi Sunarız.

Özellikle Parça Yük Taşımacılığında Sorunlarla Karşılaşan Müşterilerimiz , Tepeören Nakliyat Firmamızla çalıştıktan Sonra , Yaptığımız Nakliye

Anketlerinin Sonucu Olarak Bu Sorunların Ortadan Kalktığını Dile Getirerek Bizleri Ticari Alanda Mutlu Etmişlerdir.

Bu Mutluluk Ve Gururla çalışan Tepeören Nakliyat Firmamız Verdiği Nakliye Hizmetinde En iyi çözümleri Sunmaktadır.

Kurtköy Nakliye, Nakliyat Firmaları

Kurtköy Nakliye, Nakliyat Firmaları kurtköy semtinde sizlere kaliteli özenli tecrübeli personellerimizle nakliye nakliyat hizmetleri Kurtköy Nakliye, Nakliyat Firmaları vermektedir. kurtköy nakliye,

İstanbul Şehir İç Çertaş Ulaşım ve Taşımacılık

İstanbul’da şehir içi taşımacılığın iç kısmı parti taşımacılığı mal taşımacılığı ofisi mal taşımacılığı işi yapılmaktadır.

Ayrıca, Ankara şehirleri arasında İzmit, Sakarya, Adapazarı, Tekirdağ, Yalova,

Bursa, İzmir, Eskişehir, kamyon taşımacılığı ile taşımacılık yapılmaktadır.

Kurtköy Nakliye, Nakliyat Firmaları

Kurtköy Nakliye, Nakliyat Firmaları

Şehir ulaşımı

Şehirde taşıma Çertaş Şehir taşıma şirketi, ev eşyaları ofis masası depo ürünlerinizi, parsiyel ürünlerinizi almak istediğiniz alandan istediğiniz yere götürüp istediğiniz adrese ulaştırır.

bu garantiden ödün vermek.

Depo Taşımacılığı

Parçalar depolarda toplanır ve depolarda toplanır ve bölgeye gönderilecek depoların, gelecekteki veya şehirlerarası ürünlerin veya ürünlerin taşınmasında kullanılır.

Kurtköy Nakliye, Nakliyat Firmaları  Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık Taşımacılığın güvencesiyle , size birden fazla ürünle birlikte çeşitli ürünler sunar ve tüm ürünleriniz tek bir araçla kaplanır. Bizimle iletişime geçin

Movers
Ev eşyalarınızı paketlemek istiyorsanız, ofis büro malzemeleri ve ürünleri taşımak istiyorsanız,

hangi eşyaların taşınmasını istediğinize bakılmaksızın, malların taşınması işlemini yapmak istediğiniz ürünlerin taşınmasını istiyorsanız.

Kamyon taşımacılığı

Çertaş, ürünlerinizi web sitesinde üretebilecek kapasiteye sahip,

küçük veya küçük malları, ev eşyaları ofis masası gereçleri taleplerine uygun olarak, güvenilir kalitede yeni model araç kamyonları kamyonları hızlı bir şekilde nakliye kamyonu temel alarak üretmektedir.

İstanbul Ulaşım
Kurtköy Nakliye, Nakliyat Firmaları  nakliye ve taşıma şirketi, İstanbul’un tüm ilçelerine kısmi depo ev ofis ekipmanları hizmetleri vermektedir.

kurtköy nakliyat kurtköy kamyonet ,kurtköy nakliyecileri, kurtköy evden eve nakliyat kurtköy istanbul nakliyatfirsı hizmetleri

kurtköy nakliye firmaları, kurtköy nakliyeciler, kurtköy nakliyat,

kurtköy nakliyeciler sitesi, kurtköy nakliyecileri, pendik kurtköy nakliyat, kurtköy evden eve nakliye,

kurtköy nakliyat, kurtköy nakliyat firmaları, pendik kurtköy nakliyat, kurtköy nakliyat, kurtköy evden eve nakliyat, kurtköy evden eve nakliyat firmaları ,nakliye kurtköy, kurtköy evden eve nakliyat fiyatları,

nakliyat kurtköy, nakliyat kurtköy

Florya Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Nakliye, Nakliyat Firmaları firmamızı ilk öncelikli iş yaparak taşıyarak eve ulaşım planını doğru bir şekilde almanız planlanmaktadır. Florya Evden Eve ve Nakliye + Kamyonet + Kamyon + Nakliye, sadece bir aracı doldurup başka bir adrese götürmek için bir iş değildir.

Şirketimiz, bilinçli hamle ile ev eşyalarının taşınmasında faaliyet göstermektedir.

Eşyalarınızın güvenliği bizim için çok önemlidir.

Florya, zeminden diğer kata neyin taşınacağını netleştirecek olan ev eşyalarının kapasitesini öğrenir ve malların yoğunluğunun ya da Florga tarafından taşınacak evin kapasitesinin öğrenileceğine karar verilir.

bir araca ihtiyaç olduğuna karar verildi.

istanbu-kentsel nakliye-nakliye-kamyon-kiralama-11istanb-kent-nakliye-taşıma-kamyon-kiralama-11

Florya Evden Eve Nakliyat, Florya Ev Taşıma, Florya Ofis Taşıma,

Florya Nakliyat Şirketi, Florya Kamyon Taşımacılığı, Florya Kamyon Taşımacılığı, tüm mahalleler sokaklara taşınmaktadır.

Florya’ya taşınacak kargonun kapasitesini belirledikten sonra, bir ekip tarafından taşınacak kargonun kapasitesini belirledikten sonra, hangi yükün zemine taşınacağını bulmak önemlidir.

Bu durumda, ev taşımacılığına yapılacak personel sayısının nakliye ekibinin sayısını azaltacağı, böylece Florya Ev Ulaşım asansörünün kullanımında çalışan sayısını etkileyebileceğiniz tartışılmalıdır.

Florya Evden Eve’de asansör veya asansör kullanılmayacak, asansör alanında yapılacak işler veya asansör kullanımı taşıma ekibini artıracak veya azaltacaktır. Buda fiyatlara yansıyacak.

Florya Evden Nakliyat mesafeli konuşma yapıldıktan sonra nerede bilgi taşınacağı bilgisinin paylaşılması gerekiyor.

Florya’nın tüm çalışmalarının maliyeti, taşımacılık içeriği taşımacılık içeriğini belirlediğinde maliyetlendirme sizlerle paylaşılmaktadır.

Daha sonra, nakliye işlemleri için nakliyenin başlangıç ​​zamanı verilir ve belirlenen yükün içeriği şimdi paylaşılır ve navlun

Kurtköy Nakliye, Nakliyat Firmaları  Movers tarafından paketlenecekse nakliye ekibi derhal paketlenir.

Eşyalarınız güvenilir bir şekilde sarılmış ve kırılacak uyarılar yazılı ve taşınmaya hazır.

Yüklerin taşınması güvenli ve hasarsız garantili şekilde gerçekleşir. Dolaplarınızı istediğiniz yere monte edeceğiz. İsteğinizle ilgili kurulumla ilgili kurulum talep ederseniz, ek bir ücret karşılığında verilir.
Florya Ev Taşımacılığı taşıma süreci tamamlandı ve şimdi mutlu müşteri sınıfında yer almaya başladınız.

Bu, işinizi daha ekonomik fiyatlarla yapabileceğiniz anlamına gelir.

Ürünlerinizi Florya’ya yaptığınız gibi veya evden gönderebilirsiniz.

Florya Şehirlerarası Taşıma-Florya Şehirlerarası Taşıma

-Flófia-Florya Nakliye-Florya Yedek Parça-Taşıma-Florya Ofis-Taşıma-Florya Paletli Taşıma-Florya-Kamyon Kamyon Kiralama Florya-Açık Kapalı Taşıma Araçları Florya – Kamyon TaşımacılığıFloria – Kamyon Kiralama DuraklarıFloria-Movers StopFloria

 

Pendik Nakliye, Nakliyeciler

Pendik Nakliye, Nakliyeciler Firmamız İstanbul un gözde semtlerinden Pendik bölgesinde nakliye hizmetleri vermektedir Pendik nakliye nakliyeciler olarak şehirler arası nakliyat Pendik İstanbul şehir içi nakliyat ev ofis büro taşımacılığı parsiyel yük taşımacılığında hizmetlerİ vermeye devam etmektedir.

pendik nakliye, pendik nakliye ambarı,

pendik nakliyeciler, pendik nakliyat, pendik

nakliye şirketleri, pendik nakliyecileri, pendik nakliyeciler sitesi,

pendik nakliye firması, pendik kaynarca nakliye, pendik kaynarca nakliye firmaları

nakliyeciler, nakliyecileri, nakliyeciler defteri, nakliyeciler borsası, nakliyeciler burada, nakliyeciler rehberi, nakliyeciler izmir, nakliyeciler bursa, nakliyeciler sitesi mersin, nakliyeciler forum

PENDİK NAKLİYAT {{* * Şehirlerarası Şehirlerarası Depo *}}}

"<yoastmark

Şirketimiz Pendik yerel ve uzun mesafeli taşımacılık sektörüne, teknolojik gelişmelere paralel olarak daha hızlı paralel olarak, şube içi taşımacılığa, yurt içi taşımacılığın mal dağıtımında güvenli hizmet sağlama çabalarını kapsayan geniş bir tecrübe birikimiyle getirilen profesyonel kalite görev anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

veya özellikle Türkiye genelinde olmak üzere Pendik’te.

Pendik Nakliye, Nakliyeciler Pendik Şehirlerarası Taşımacılık PENDİK Eve Ulaşım PENDİK Yerel Ulaşım PENDİK Depo Faaliyetleri Kapsamında;

PENDİK Şehirlerarası Taşımacılık, Pendik Taşımacılığı, Pendik Taşımacılık Deposu, Pendik Şehir Taşımacılığı, Liman Gümrük Taşımacılığı, Toplu

Taşımacılık, Parsiyel Yük Taşımacılığı, Ofis ve Ofis Taşımacılığı, Stand Fuar Taşımacılığı, Depo Fabrika Taşımacılığı, Sınıf Taşımacılığı, Depo Hastane

Taşımacılığı, Pendik Nakliyat Banka Havalesi, Kurumsal Şirket Taşımacılığı, Ev Eşyaları Depolama, Paketleme ve Paketleme, Piyano ve Sanat Eserleri

Pendik Nakliye, Nakliyeciler Taşıma hizmetleri

Pendik Nakliyat Deposu Pendik Şehirlerarası Ulaşım

Pendik Marine İstanbul’un evdeki profesyonelleri, teknolojik teçhizat çağımıza hizmet vererek İstanbul ve Türkiye’nin her yerinden şehirlerarası taşımacılık ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde güvenli ve emtia indirimleri yaptırmıştır.

Müşterilerimizin farkındayız Öncelikli hizmetlerimiz sırasıyla aşağıda listelenmiştir.

Pendik taşımacılığı Ulaştırma Bakanlığı, şehirlerarası ve şehirlerarası taşımacılık ve mal taşımacılığı tarafından yetkilendirilir.

Evinizi veya işyerinizi taşırken, Pendik Transport araçları malların taşınması için uygun olan ve logo ile taşınan araçlar tarafından taşınır.

Pendik Nakliyat ofis taşımacılığı hizmetlerinde ön sırada yer almaktadır. Ofis Ulaşım hizmetleri, ofisinizin eski yerleşim yerlerinde bulunan tesislerin yeni yerlerinde kurulumlarını özenle yapıyor.

Pendik evden eve nakliyenin müşterilerin nakliyesinin stresinin farkında olduğunu ve bu konuda eğitimli çalışanların eğitime tabi tutulduğunu belirtti.

İstanbul’un Anadolu yakasında güvenilir bir teslimat adresi olarak bilinen Pendik Nakliyat Şirketi, sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmayı başardı.

Tahliye, ofis taşımacılığı ve depolama gibi hizmetleri profesyonel anlamda sağlıyoruz.

Pendik Nakliye, Nakliyeciler Depolama hizmetlerinde birçok

yenilik yapan şirketimiz,

daha güvenli ve sağlıklı ortamlarda modern depolama alanları ve ev aletleri veya ofis malzemeleri sağlıyoruz.

Depolarımız son derece modern ve hijyenik 24 saat güvenlik kameraları ile güvence altına alınmıştır. Her müşteri kendi alanını kiralar.

İstanbul Nakliyeciler

İstanbul Nakliyeciler istanbul van nakliyeciler,istanbul avrupa yakası nakliyeciler,istanbul anadolu yakası nakliyeciler sitesi,nakliyeciler istanbul anadolu yakası,istanbul yeni nakliyeciler sitesi,

istanbul avrupa yakası nakliyeciler sitesi,

istanbul avrupa yakasındaki nakliyeciler,

İstanbul Nakliyeciler  istanbul zeytinburnu nakliyeciler sitesi,istanbul zeytinburnu nakliyeciler

İstanbul ili başta olmak üzere ülkemizin her köşesine evden eve nakliyat hizmeti sunan İstanbul nakliye firmamız her geçen gün kalitesini arttırmaktadır.

Cebinize uygun fiyat aralığı ve sizlere layık hizmeti ile sadece İstanbul’da değil tüm ülke genelinde bilinen ve tanınan bir firmadır.

İstanbul evden eve nakliyat firması ile sizlerin dertlerini ve isteklerini yerine getirmektedir.

İstanbul Nakliyeciler sitesi Evden eve nakliye firmaları içerisinde gerek tecrübesi gerek modern çalışma yöntemleriye sizlere üstün hizmet sunmaktadır.

Nakliyat işlemi dışarıdan göründüğü kadar zor değil hatta ondan daha zordur.

"<yoastmark

Hem taşınan hem taşıyan için uzun bir süreçtir.

Taşınan olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz firmayla anlaşmadan

önce firmanın taşıma faaliyetlerini incelemeniz ve ortalama bir nakliye fiyatı hakkında bilgi sahibi olmanızdır.

İstanbul Nakliyeciler Taşımacılık hizmetimiz ile sizlere kaliteyi ulaştırıyoruz.

İşinde bilgili çalışma arkadaşlarımız ve gerekli ekipmanlarımız ile taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul taşıma şirketleri‘nin modern firması

İstanbuldan İstanbul evden eve ile sizlere huzurlu ve mutlu taşınmalar dileriz.

ŞEHİRDE İSTANBUL ŞEHİRLER NAKLİYE;

BEŞİKTAŞ nakliye @ Kamyon + Kamyonet + Nakliye

BEŞİKTAŞ KAMYONET NAKLİYEBeşiktaş şehirdeki kamyon veya kamyon taşımacılığı,

Beşiktaş’ta kamyon taşımacılığı, Beşiktaş sakinleri,

Beşiktaş veya Beşiktaş’taki diğer tüm beldelerdeki taşımacılık işinizi yapmak istiyor veya yapmak istiyorlar.

Beşiktaş yük gemileri durur, Beşiktaş kamyonet durur.

MECİDEYEKÖY ŞEHİR NAKLİYE

MECİDİYEKÖY NAKLİYE Mecidiyeköy kargo taşımacılığı Mecidiyeköy şehirlerarası taşımacılık Mecidiyeköy şehirlerarası otobüs Mecidiyeköy şehirlerarası otobüs Mecidiyeköy transponder istasyonu

Mecidiyeköy transponder Mecidiyeköy hafif ağır yük nakliyesi Ucuz veya büyük araçların nakliyesi.

BAKIRKÖY ULAŞIM

BAKIRKÖY KAMYONU NAKLAREBakırköy şehirdeki kamyon veya kamyon taşımacılığı, Bakırköy’deki ulaşım araçları, müşterilerinizin Bakırköy’de olmasını istersiniz veya nakliye işlemini Bakırköy’de veya

Bakırköy Kamyon Taşımacılık Servisi’nden diğer tüm ilçelerinizde yapmanız gerekir. Bakırköy kamyonet durağı, Bakırköy kamyonet durağı.

BEYOĞLU – GERÇEKLEŞTİRDİĞİ NAKLİYAT ŞEKLİ

BEYOĞLU ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT-TAŞIMABeyoğlu Şehirde Ulaşım ve Ulaşım; Beyoğlu,

Nakliyat şirketi / Nakliyeci, Evden eve nakliyat, Ev eşyalarının taşınması, Parsiyel kargo taşımacılığı,

Malların parçalara nakliyatı,

Beyoğlu’nda malların taşınması, Beyoğlu’nda nakliyatın merkezi durur.

İSTANBUL DENİZCİLİK ŞEHİR NAKLİYE

KÜÇÜK KAMYONET NAKLİYEISTANBUL ŞEHİR ALIŞVERİŞİNDEN ARKADAŞIN KOLTUK ALIŞVERİŞİ TAŞIYICI TAŞIMACILIK

TAKSİM NAKLİYAT @ Truck + Kamyonet + Nakliye

Taksim kamyon taşımacılığı Taksim kamyon taşımacılığı Taksim kamyon taşımacılığı Taksim kamyon taşımacılığı Taksim kamyon taşımacılığı

Taksim kamyon taşımacılığı Taksim kamyon taşımacılığı küçük nakliyeleri Taksim hafif yük taşımacılığı Taksim kamyon taşımacılığı fiyat.

BÜYÜKÇEKMECE ŞEHİR NAKLİYE

BÜYÜKÇEKMECE NAKLİYEBüyükçekmece şehirlerarası nakliyeciler

Büyükçekmece şehirlerarası nakliyatçılar Büyükçekmece şehirlerarası ev taşımacılığı Büyükçekmece Nakliye Kamyonu durur

ÜSKÜDAR TRANSPORTERS (Şehiriçi Ulaşım)

ÜSKÜDAR NAKLİYEÜsküdar şehirlerarası nakliye şirketleri Üsküdar nakliye firmaları

Üsküdar nakliye evi Üsküdar Nakliye Kamyonu durur Üsküdar yerel taşımacılık işlemleri Üsküdar kamyonet

Üsküdar nakliyat Üsküdar nakliyat Üsküdar nakliye kamyonları hafif ağır yük taşımacılığı ucuz mini veya büyük nakliye araçları.

İSTANBUL TAŞIMACILIĞI; Kentsel ağır yük hafif malzeme nakliye

TAŞIMA VE EKİPMANLAR TAŞINIRİstanbul, kamyon,

Isuzu ve Kamyon sınıfları gibi her türlü ağır kargo hafif malzeme

taşıma seçeneklerine destek veriyor ve İstanbul’da yüksek kalitede nakliye hizmeti sunuyoruz.

Her türlü taşıma ve mal taşıma için buradayız …

İstanbul Nakliyeci İSTANBUL’DA UYGUN FİYATA ULAŞIM

Malların uygun fiyatlarla taşınması; İstanbul’un her noktasına,

Bir parça ev eşyası veya kargo taşımacılığına uygun taşıma fiyatları,

İstanbul’daki tüm ilçeler, adreslerden adreslere ulaştırılacak ve adrese teslim edilecektir.

Küçük veya büyük olsanız da, uygun nakliyeye sahibiz. Biz istanbulda

İstanbul Nakliyeciler İSTANBUL EVDEN EVE TRANSPORT [+ Nakliye + Firmalar + Fiyatlar]

EVDEN EV TRANSPORTERLERİ “İSTANBUL EVİ TAŞIMA FİRMALARI

” “İSTANBUL EVİ NAKLİYE” “İSTANBUL’DA EV ŞEHİR EVLERİNDE ULAŞIM

” 1 + 1 – 2 + 3 Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz. makul fiyatlarla kaliteli hizmet.

İSTANBUL İLÇE İLÇE MESLEKLERİ;

İstanbul Nakliyeciler İSTANBUL TRANSPORTERLERİ; ARNAVUTKÖY,

ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY,

İstanbul Nakliyeci BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, AMEL, BEYOĞLU