• 0532 620 3906
  • info@corlunakliyeciler.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Nakliyat Taşımacılık nakliye Lojistik sektöründe Çorlu bölgesinde 10 seneyi geçmiş zaman tecrübemiz ile şehir içi şehirlerarası nakliyat taşımacılık evden eve nakliyat yük eşya taşımacılığı Ambar nakliyesi parça eşya taşımacılığı depolama ve Nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Çorlu nakliyat firması  Nakliyat olarak hizmetlerimizden  başlıcaları aşağıda belirtilmiştir.

evden eve nakliyat ev taşımacılığı ofis büro taşımacılığı sigortalı Nakliyat

ev eşyası işyeri depolama taşımacılık Antrepo hizmetleri

işyeri ofis büro taşımacılığı fabrika taşımacılığı yük eşya taşımacılığı

tekstil ürünleri Tekstil malzemeleri tır taşımacılığı

fabrika iş yeri depolama defa taşımacılığı

resmi daire banka taşımacılar

ambalajlama paketleme hizmetleri

asansörlü yük nakliyesi asansörlü eşya taşımacılığı asansörlü ofis taşımacılığı

çelik kasa para kasası piyano özel eşya taşımacılığı

fuar ve fuar malzemeleri taşımacılığı

piyano taşımacılığı

Modern toplumda, bireyler günlük yaşamlarını sürdürebilmek için hayatlarında bazı değişiklikler yapmak ve bazı zorlayıcı durumlarla mücadele etmek için profesyonel yardım almalıdırlar. Bu ihtiyaçlardan biri de ulaşım hizmetleri.

Ulaştırma hizmetleri genellikle ulaştırma faaliyetlerinin yürütülmesini sağlayan işlerin tamamıdır. Ulaştırma döneminden kaynaklanan ulaşım, ülkemizde ve uluslararası alanda önemli bir iş alanıdır.

Taşımacılık konusu, yurt içi ve uluslararası olmak üzere iki farklı kategoride sınıflandırılmaktadır. Bazı şirketler her zaman yerli ve uluslararası nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Yurtiçi taşıma hizmetleri; gıda, tekstil, sanayi, endüstri. Taşınan ürün için nakliye seçimi, nakliye hizmetleri için hassas bir konudur. Örneğin, et taşıyan bir kamyondaki soğutma sistemi uygun seviyede çalıştırılmalıdır. Başka bir deyişle, taşınan maddelerin duyarlılığına göre önlem alınmalıdır. Ulaştırma Yasası’nda belirtilen şartlar, nakliye hizmeti veren şirket tarafından yerine getirilmelidir. Sigorta koşulları sağlanmalı ve zaman geçmeden sigorta şartları yenilenmelidir. Yurtiçi taşımacılık hizmetlerinde yer alan bir diğer taşımacılık işi de evden eve nakliyattır. Ev taşımacılığı aynı şehir veya şehir içinde sağlanan bir ulaşım servisidir. Bu ulaştırma hizmetleri “evden eve” olarak ifade edilirse, bu nakliye şirketinin, evdeki tüm malları, ambalajı ve nakliyeyi indirerek nakliye işlemini gerçekleştirecek eksiksiz bir hizmet sunacağı anlamına gelir.

Yabancı taşımacılık hizmetleri daha profesyonel bir iştir. Daha profesyonel olmanın temel nedeni, nakliye sürecinin bir dizi uluslararası anlaşmaya uygun olması gerektiğidir. Büyük navlun gemileri genellikle ihracat alanında tercih edilen hizmetler ihraç etmek için kullanılır. Taşımacılıktan sanayiye, kuru hayvancılıktan hayvancılığa, çok çeşitli alanlarda bu ulaşım aracı kullanılmaktadır. Benzer şekilde, ithalat için en çok tercih edilen seçenek deniz taşımacılığıdır. Türkiye’nin önemli bir transit rotası var ve üç tarafın denizle çevrili olmasından dolayı ulaştırma sektöründe öne çıkan bir yerde bulunuyor. Özellikle doğu sınırında kara taşımacılığı, sınır komşuları için gıda gibi temel gereksinimleri karşıladığı için çok önemlidir.

Her türlü Taşımacılık ve nakliye hizmetlerinde size bir telefon kadar yakınız bize ulaşmanız için 0532 620 39 06 Kartaş Nakliyat Trakya Bölgesi Türkiye geneli nakliye Nakliyat Taşımacılık hizmetleri

ekspertiz hizmetleri ücretsiz olmazsa profesyonel personellerin izle yükünüzü taşınacak malzeme önce yerinde inceleme yapıp sizlere en uygun ücretlerle taşımacılık hizmeti vermektedir.

taşınacak yük ve eşyanızın ürünlerinizi titiz ve temiz bir şekilde paketli ambalajlı size özel araçlarla düzenli bir şekilde yerleştirilir gerektiği yerde asansör kullanılarak taşıma ve nakliye gerçekleştirilmektedir.

 

Çorlu’da nakliye Çorlu’da nakliyeciler Çorlu’da Nakliyat Çorlu’da nakliyat firmaları Çorlu’da Nakliyat Şirketleri Çorlu’da taşımacılık hizmetleri Çorlu Tekirdağ Çerkezköy tüm Trakya genelinde Tüm türkiye’ye nakliye sevkiyat taşımacılık depolama Antrepo hizmetleri ile 7/24 saat hizmetinizdeyiz.