• 0532 620 3906
  • info@corlunakliyeciler.com

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz öncelikli hizmetlerimizin başında kara yolu nakliye nakliyat taşımacılık Çorlu Nakliye Çorlu Nakliyeciler yük eşya taşımacılığı şehir içi nakliyat şehirler arası nakliyat kargo taşımacılık hizmetleridir.

Ulaştırma Türleri Nelerdir?
Aktarım, bir aktörün, işlemin verildiği bir yerde başka bir yere nakledilmesidir.

İlk insanlardan bu yana kara taşımacılığı olarak kullanılmaya başlanan ve güne uzanan ulaşım, çok farklı araçlarla yapılmaya devam ediyor.

Çeşitler, Kara Taşımacılığı, Hava

Yönlendirme, Taşımacılığı ve Demiryolları Yönlendirme gibi bölümlere ayrılır.

Taşımacılık için vazgeçilmez olan ticarette sürekli iyileştirme, ulaştırma sektöründe yüksek bir sinerji yaratmıştır.

Gelişen bir yapı ile ulaşım sektörünün gelişimi için Çertaş van kamyon ailesi olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bu kapsamda ulaştırma şirketleri, gerekli yerlerin ve istenilen zamanda tedarik edilmek üzere taşınacak mal veya mal türüne göre mal, hizmet ve insan gibi araçları temin ederek ulaştırma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yük Hizmetleri Çertaş Kamyonet

İlk insanlardan bu yana Kara Taşımacılığı olarak başlayan ulaşım Karayolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Demir Yolu ve Denizyolu Taşımacılığı ve ulaştırma gibi çeşitli bölümlere ayrılmıştır.

Vazgeçilmez bir ticaret kaynağı haline gelen ulaşım sektörü artık bireycilikten kolektif bir hareket halini alıyor.

Kısmi nakliye

Hizmetlerimiz Çorlu Nakliyeciler Sitesi Amaç, yükü alıp en kısa zamanda, ucuz ve sorunsuz bir şekilde son kullanıcıya iletmektir.

Bu nedenle birçok yerli ve yabancı taşımacılık şirketi kurulmakta ve büyümektedir.

Taşınan malzemeye göre, nakliye kısmi ve karmaşık yüklemeye ayrılır. Birden fazla şirketin yükünün aynı yere konulduğu kısmi yüklemede, mallarını / mallarını bir nakliye aracına transfer etmek için en az iki farklı şirket veya ürün denir.

Kısmi ulaşım kara, hava, demir ve deniz yolu ile yapılabilir.

Comple Nakliye?
Karmaşık bir yükte, tek bir firmanın veya bir kişinin yükü, bir taşıma aracının tam yükü olarak adlandırılır.

Kısmi yükte daha az miktarda malzemenin daha düşük maliyetle getirilmesi amaçlanmaktadır. Comple nakliye kara, hava, deniz ve demiryolu yolu ile yapılabilir.

Ev Taşımacılığına
Evden Eve nakliyesi, bir kişinin veya şirketin evinin, ofisinin, ürünlerinin, kargolarının bir nakliye aracına yükleyerek taşınmasıdır.

Hizmetlerimiz Evden Eve, sigortalı taşıma, paketleme hizmeti, asansör hizmetleri ile yapılabilir.

Neden Çertaş Nakliye Şirketi

  Nakliye, Corlu Nakliyeciler, Corlu Nakliye Firmaları Taşımacılık ile ilgili her türlü araç ve teçhizatı barındıran Çertaş van aracında 7/24 istediğiniz özellik ve ebatta araç kiralayarak tüm nakliye ve nakliye işlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Bölgede nakliye ve lojistik Nakliye ve lojistik bölgedeki taleplerinize en iyi şekilde cevap verecektir.

Çertaş Kamyonet Nakliyeciler Sitesi kapsamında sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi genişletmek için bazı bölgelerde Çertaş Kamyon Durağı ve Park Alanları kurduk. Bu sayede müşterilerimize en uygun fiyatlarla sevkiyat taleplerine

Çertaşkamyonet operasyon merkezi ile cevap vermeye ve noktalardan bireysel ve kurumsal taşımacılık taleplerinde kurduğumuz durmaya çalışıyoruz.

Uygulamamız, tüm organizasyonun etkin ve tamamen yönetilebilmesi için lojistik tarafından istenen standartlara dayanmaktadır.

Çertaş kamyonet ve lojistik standartlarına hizmet eden lojistik hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KOMPLEKS YÜK TAŞIMA

Comple yük taşıma araçları; Bu, bir aracın tam kapasiteye sevk edileceği anlamına gelir. Karmaşık gönderiler kamyon, kamyon veya kamyonlarla yapılır

PARÇA ULAŞIMI

Detay +

PARÇA ULAŞIMI

Çorlu Yurtiçi Nakliyat ve Lojistik Firmaları Kısmi ulaşım (parça taşımacılığı) Aynı şekilde farklı müşterilerin yüklerini de aynı vanlar, kamyonlar veya kamyonlar tarafından aynı güzergahta taşıma işlemi yapılır. Bu sayede, farklı yükler gibi kargo, kargo taşımak istersiniz …

KAMYON ULAŞIMI

Detay +

KAMYON ULAŞIMI

Çorlu Nakliyeciler Nakliye Nakliyat Kamyonlar, karayolları genel müdürlüğü tarafından belirlenen izin verilen ağırlık, yükseklik ve tekerlek sayısına ve aks sayısına göre herhangi bir yükü bir yerden başka bir yere taşımak için kullanılan motorlu araçlardır. Kara taşımacılığı da kullanılıyor. Daha hızlı servis …

Hakkımızda

Nakliyat Firması 10 yıldır Türkiye’nin her yerine nakliye ve nakliyecilik hizmeti vermektedir. Kaliteli, hızlı ve güven ortamında taşımacılık anlayışı, müşteri odaklı çalışma disiplini ve teknojik gelişmeleri sürekli yakından takip eden firmamız, müşteriler için en iyi hizmeti verme adına sürekli araçlarını ve kendini yenilemektedir.

Ayrıca bu sektörde her geçen zaman daha da büyümektedir.

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık konusunda titizlikle çalıştığımız için, sizin hiç bir endişelenmenize gerek kalmaz.

Şehir içi ve şehirler arası nakliye işlemi sırasında mesafe uzunluğu nedeniyle, eşyalar doğru vede özenle paketlenmelidir.

Ev, iş, fabrika, fuar, organizasyon, medikal vb. alanlarda faaliyet gösteren Çer Taş Trans, taşımacılık alanında asla sizi yarı yolda bırakmaz. Bu konuda ki uzmanlığımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Firmamız ayrıca her türlü ürününüz için özelliklerine göre, çağdaş koşullarda paketleme ve depolama olanağına sahiptir.

Bünyesinde barındırdığı güven içinde depolama alanları ve yüksek donanımlı personeli ile,

nakliye konusundaki bütün ihtiyaçlara tek seferde çözmüş olacaksınız.

çorlu nakliyeciler sitesi yol tarifi Firmamız nakliye hizmetlerine İstanbul, ve çevresi ller arası illler içi nakliyat taşımacılık vermektedir.

Nakliyat Vizyonumuz
çorlu tır garajı Lojistik Taşımacılık Kalite anlayışımız ile müşteri odaklı yaklaşımımızı bir adım daha ileriye götürerek,

alanlarında uzman çalışanlarımız ile müşterilerimizi öncelikli kılan, nakliye konusunda öncü pozisyonumuzu muhafaza ederek yurtiçine daha fazla hizmet noktası oluşturmak ve müşterilerimize hızlı ve güvenli hizmet vermek.

Nakliye Misyonumuz

Çorlu Kamyon Garajı Nakliyeciler Yük, Boş Kamyon Tır Taşımacılık

Nakliye Araç filomuzu ve şube noktalarını arttırarak müşterilerimizin daha rahat ve ve daha güvenli nakliye hizmeti sağlamak.

Yurtiçi şube ve nakliye faaliyetleri büyüterek zirvedeki yerimizi sağlamlaştırmak.

Profesyonel Tır ve Kamyon taşımacılığı …

Hizmetlerimiz Liman Serbest Bölge Taşımaclığı

Maden Taşımacılığı

Mermer Taşımacılığı

Demir Nakliyesi
Hububat Tahıl Nakliyat

İnşaat malzemesi taşımacılığı
Karpit Taşımacılığı

Konteyner Taşımacılığı

Kağıt Taşımacılığı

Ytong Taşımacılığı

Fide Taşımacılığı

Yem Küspe Taşımacılığı

Gübre Taşımacılığı

Mobilya Nakliyat

Nakliyat Kamyon Tedarikçiliği

Kuru Yük TaşımacılığıHizmetlerimiz

"<yoastmark


Hizmetlerimiz