• 0532 620 3906
  • info@corlunakliyeciler.com

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat  parça yük taşıması yaparak nakliyenin ekonomik fiyata kolay taşıma olasılığını artırmaktadır. İstanbul İstanbul Nakliyatarası taşımacılık hizmeti almak istendiğinde tam araç fazla gelebilir.

istanbul nakliyeciler sağlamış olduğumuz parçaeşya taşımacılıkta ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Nakliyaçılar müşterinin parça yükleri biraraya getirilerek şehirlerarası transferi yapılmakta, ekonomik rahat nakliyat yapılması sağlanmaktadır.

"<yoastmark

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat arası giden nakliyat & ambar firması arıyorsanız doğru adrestesiniz,

İstanbul İstanbul Nakliyatnakliyat işleri ile ilgili destek alabilecek

Nakliyat Ambarımız sizlere hızlı zamanında iş teslimat garantisi sunmanın yanı sıra diğer İstanbul İstanbul Nakliyci ambar nakliyat firmalarından ayıran özelliklerinide göreceksiniz

Nakliyat İstanbul- Evden Eve Nakliyat,Depolama ve Askılı Tekstil Taşımacılığı

İstanbul nakliye Nakliyeciler, 2000 yılında sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren profesyoneller tarafından kurulmuştur.

Kısa bir süre içerisinde yurt içinde ve dışında bir acente ağı kurarak organizasyonunu genişletti ve bugün itibariyle tüm Avrupa ülkelerine gümrük, deniz ve hava yolu taşımacılığı, lojistik hizmetleri, proje taşımacılığı, depolama ve taşıma hizmetleri vermektedir. .

Ayrıca, geliştirilen organizasyon yapısı ile lojistik gereksinimlerine çözümler sunar.

Kurulduğundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen İstanbul Transport, uzman kadrosu, yüksek teknolojisi, doğası ve ekolojik dengeyi önemseyen filosu ile sektördeki lider firmalardan biri olmayı başardı.

İstanbul Nakliyat Filomuzdaki tüm araçlarımız hassas yükleri taşıyabilecek kapasitededir ve en son teknolojiyle donatılmıştır.


Temel prensibimiz, müşterilerimizin talep ettiği her türlü lojistik hizmeti tek elden optimum şart ve maliyetle gerçekleştirmektir.

Bu ilke çerçevesinde şirketimiz özellikle İskandinavya, İtalya, Batı Avrupa ve Balkan rotalarında hizmet sunumunu yoğunlaştırmıştır.
Bu rotalarda düzenli parsiyel çıkışlar bulunmakta ve her türlü nakliye Nakliyeciler hizmeti sunulmaktadır. ” nakliye Nakliyeciler da

AĞIR YÜK NAKLİYE HİZMET TAŞIMA

2003’ten bu yana yıllık ortalama 6.000 tona ulaşan Türkiye’nin önde gelen inşaat, makine ve yatırım firmalarına hizmetlerimizi sunmaktayız.

Avrupa, Orta Doğu, Türki Cumhuriyetlerden gelen veya giden standart büyüklüklerden daha büyük, ağır veya yüksek taşımalarını organize etti. yükleyin mümkün.

• Bir noktadan diğerine ağır ve / veya büyük kargo gönderileri
• Ağır ve / veya hacimli malzemelerin adrese taşınması
• Taşıma hizmetleri
• Adres portu nakliyeleri
• 3 ülkeden başka bir ülkeye geçiş
• 3 m. – 25 m. Tekne ve diğer tekne uzunluklarında uluslararası gönderiler
• Dokümantasyon, gümrük işlemleri ve izinlerin hazırlanması
• Eskort servisi